• mısır firavunlarının soyu nerede

  4.
  i shan't

  Diyeyim sen anla...
  ... katalin
 • mustafa sarıgül ün müthiş motivasyon konuşması

  4.
  Güneş mi sensin, yoksa güneşi doğuran mı... dediğim, boş motivasyon konuşması..

  Geç artık bunları..
  ... katalin
 • ukraynalı mankenin ölümünden sorumlu türk sevgili

  4.
  Adam kadını öldürse niye (ve tek elle nasıl) videoya çeksin? Bir insan bu durumda tek bir nedenle video çeker, o da "bu iyice dengesizleşti, allah vermesin kendine bir şey yaparsa bari kendimi kurtarayım".
  2 ... katalin
 • narcos turkey 10 uncu bölüm

  2.
  Reyis bu ara abd'ye falan gitmek için valiz hazırlıyor olabilir. Tabağına biraz destek atılsa daha iyi olabilir.
  1 ... katalin
 • ahu yağtu

  51.
  Kendisini cansu dere ve özge ulusoy'dan sormak daha münasip olur sanırım.
  ... katalin
 • kılıçdaroğlu nun o kadar da kötü biri olmaması

  10.
  Kilicdaroglu demokrat olsa muharrem ince'yi seçilme şansı varken harcamazdı, en azından istanbul b.b. adayı yapar, seçimi de çok rahat alırdı ama güçlenmesini istemedi, en sonunda da adamı yüzden çıkardı.

  Kılıçdaroğlu despot olmasa, sırf hükümetle zıtlaşmayıp bir iki hizmet getirmeye çalışıyor diye izmir b.b. başkanı aziz kocaoğlu'nu geri çekip milletin başına tunç soyer'i -getirmezdi-, gerçek fiil bu değil.

  Kılıçdaroğlu kötü olmasa, partiyi örgütçülere resmen hediye etmek yerine millici, atatürkçü, ortanın solu çizgiyi muhafaza eder, bundan da fazla oy alırdı. Kimse de bana "ama işte onların da oyuna ihtiyaç var" demesin. Chp veya benzer bir ittifakı sksen iktidar falan olamaz, ak parti kızılay'ın ortasına büyük abdest de yapsa bunlar iktidar olamaz.. bunun nedeni her şeyin süper falan olması değil; 1. Kırkbeş yaş üstü kesimin koalisyon kelimesinden ödünün kopması, 2. Chp'nin ortaya benim şöyle bir programım var diye inandırıcı bir söylem ortaya koymaması. Koyamaz da zaten.. arap parasını getiremez, rusya ile zaten anlaşamaz, çin'e yanaşmıyor, millet 50 senedir chp'nin tutunacağı abd ve ab tarafından aşağılanmaktan usandı 3. Partinin g.tünün başının ayrı oynaması, neyi savunduğunun belli olmaması, neye yanaştıklarının günden güne değişmesi 4. Bir şansla aldığı belediyelerin s.çıp sıvaması... ama bu halde bile en azından benim kimliğim, çizgim budur dese, bu düşüncedeki insanlar için bir birleşme noktası olurdu..
  1 -1 ... katalin
 • pitbull saldırısına uğrayan 16 yaşındaki kız

  2.
  Belediye köpekleri uyutur, kızın akrabaları da sahibini... diye tahmin ediyorum.
  1 ... katalin
 • metropollerde akp desteğinin giderek azalması

  24.
  Gelecek yıl mart-haziran arasında ülkede büyük bir refah olacağını öngörüyorum. Hükûmet Bunu tolere etmeden seçime girmez.
  ... katalin
 • hanım hanımcık sanatçılar

  5.
  Gözümüzün Önünde duran oyuncu ve şarkıcıların (gayet mecburi nedenlerle türkan şoray gibi bir kaç örnek dışında) hanım hanımcık ya da beyefendi olduğunu falan zannetmiyorum. Hadi erkeklerde kerem bürsin falan gibi bir iki örnek olabilir.

  Ama Hande erçel bana hep biraz mazlum geliyor.
  -5 ... katalin
 • salih müslim in kırmızı halıyla karşılandığı dönem

  9.
  Ypg ile anlaşıp "süleymanşah türbesi'ni suriye'den kurtaran" şimdi ana avrat sövülen meymenetsiz birini hatırlarım, her ne kadar unutmak istesem de....
  1 -1 ... katalin
 • yaralı baykuş

  4.
  Beyaz slip don giyen insanları toplumdan arındırdığımızda trafikten, ekonomiye tüm sorunlarımızın biteceğine inanıyorum. Fotoğrafa bakınca daha da bir inandım...
  ... katalin
 • soyadı rak olacak bebeğe isim önerisi

  3.
  Bizde değil de, pakistan, afganistan beldelerinde bol bulanabilecek isimlerdir. Yalnız "rak" bir kelime olmadığı için geçerli bir soyadı da değildir. Yani başlık bir kere patlıyor. Dediğim yörelere gelirsek;

  Hoşyar, hikmetyar, balımyar, şenyar gırla gider oralarda.
  ... katalin
 • uçak motoru

  10.
  Pistonlu hariç, turbo prop ve yukarısı tüm türlerini aynı anda yerli olarak yapmaya çalıştığımız, aslında da yaptığımız, ama halihazırda 1000 beygiri çok geçemediğimiz, inşallah da 10 seneye kalmaz çok büyük türlerini üreteceğimiz motor türü.

  Artık geldiğimiz noktadan sonra da ilk etapta gemi motor ve güç aktarım üniteleri ile, bütün bu motor türlerinin dizel dışı yakıtlarla çalışan türlerini yapabiliriz diye umut eder hale geldik...
  1 ... katalin
 • 12 haziran 2021 ypg nin afrin hastane saldırısı

  2.
  Pkk son 1 ayda mahmur genel sorumlusu, suriye genel sorumlusu, kck mahmur sorumlusu (dün), diyarbakır sorumlusunu kaybetti, bunu yapmakla da kendilerini savunanların gözünde meşruiyetlerini ve işid'le savaşma bahanelerini kaybediyorlar.

  Yaptıkları şey rusya'nın ve esad'ın nezdinde bizim orada bulunmamıza gerekçe vermekten başka bir şeye yaramadı.. midemi bulandırmasalar aferin derdim.
  1 ... katalin
 • hatay

  410.
  Havasından suyundan mı bilemem, insanları rahattır.. bir de antep mutfağı derler, sanıyorum o aslında hatay mutfağıdır ama bunlar organize bir biçimde satmayı bilmiyor.
  ... katalin
 • 9 lira 10 kuruş ile sevgiliye ne hediye alınır

  4.
  Sevgiliye verilebilecek en güzel hediyenin, kendisinden sessiz sedasız ayrılmak olduğu soru.. hem para da harcanmamış olur.
  1 ... katalin
 • kadın erkek eşitse kadınlar neden askere gitmiyor

  39.
  Bizdeki gibi 3. Kuşak feminizmi benimseyen Kadınların eşitlikten anladığı şey, "erkekler köle olsun, kadınlar kendi aralarında eşit olsun ama bir tek kendileri herkesten ayrıcalıkli tek kişi olsun" durumudur.
  3 -2 ... katalin
 • soyadı dur olacak bebeğe isim önerileri

  8.
  Vur.....
  4 ... katalin
 • sikimsonik abartılmış owerrated balon filmler

  5.
  ihtiras tramvayı
  Baba 2
  Cleopatra
  Otomatik portakal
  Son imparator.
  2 -1 ... katalin
 • inegöl köftesi heykeli

  6.
  Bu aralar tecavüzcü horoz, gayya kuyusundan çıkan köfte falan; belediyeler iyice manyaklaştı...
  ... katalin
 • yeni şeyler getiriyorum